Nové hodinky mi prostě sedí. Beru si martini s vodkou na horní polici a jedním dobře vzdělaným kamenem. Občas nosím sportovní kabát. Společenské boty replicas de relogios olx. A já nosím Lucien Piccard téměř každý den.

Historie Luciena Piccarda je přesvědčivá, a to mluví i ke mně. Zejména miluji skutečnost, že Ava Gardner darovala Franku Sinatrovi v 60. letech 20. století vlastní hodinky Lucien Piccard. Bylo to mistrovské dílo ze 17 drahokamů a 14k zlata s nápisem „To Frank and desert nights – Ava“ na zadní straně. Stále je vystavena v Muzeu Avy Gardnerové v Severní Karolíně a já se tam opravdu chci dostat a vidět to. Hodinky byly ve skutečnosti vyrobeny několik let po jejich rozvodu a existují jako důkaz jejich trvalého přátelství. Nadčasové přátelství, chcete-li.

Značka Lucien Piccard je sama o sobě nadčasová. Hodinky, které byly založeny v roce 1923 ve Švýcarsku replicas de relogios, dodnes můžete v designových prvcích vidět kosti těchto raných hodinek. Proto říkáme, že upřednostňujeme moderní styl před klasickou DNA. I když se ciferníky změnily, stejně jako tloušťka hodinek, stále zůstáváme věrni tomu, o čem je tradiční výroba hodinek.

Pro mě to znamená hodinky, které mě přenesou z konferenční místnosti do jakékoli restaurace v okolí. Jsou to hodinky, které se chtějí nosit téměř všude. Dělá to prohlášení, ale není to směšně velké a těžké. Pár výzev z nových kolekcí:

Mužská mlhovina
Nádherné hodinky. Obličej je vícevrstvý a dodává celkovému vzhledu tuny hloubky omega replicas de relogios. Navíc design s otevřeným srdcem za hlavním číselníkem umožňuje nahlédnout do klasické DNA. Hlavní číselník ve skutečnosti ukazuje 12hodinový a 24hodinový čas pomocí tří ruček a sekundy jsou sledovány na vedlejším číselníku.