Hodinky U-Boat mají dědictví v hodinářské historii, které se snadno hodí k příběhu celovečerního filmu. V roce 2000 Italo Fontana narazil na návrhy hodinek od svého dědečka Ilva Fontany, který byl v roce 1942 pověřen italským námořnictvem, aby vytvořil vysoce výkonné, precizně zpracované časové nástroje vysoké kvality, které budou nosit italští vojenští námořníci.

Původní návrhy Ilva Fontany z roku 1942 však nespatřily světlo světa po více než půl století. Poté, co v roce 2000 objevil návrhy svého dědečka, strávil mladší Fontana sedm let prací na ponorkových hodinkách s využitím přesných technických specifikací plánů svého dědečka s moderní technologií a vyspělými, nejmodernějšími materiály, včetně uhlíkových vláken, keramiky, wolfram a titan, stejně jako prémiová nerezová ocel, bronz a zlato.

Hodinky U-Boat vyráběné v regionu Toskánsko ve střední Itálii, debutovaly na konci roku 2000 a dodnes zůstávají na nejoblíbenějších italských značkách hodinek replicas de relogios baratos. Značka si také drží vyznamenání, že je stále Made In Italy.

Působivý výběr U-Boat hodinek najdete na World Of Watches během našeho U-Boat Blowout, včetně oblíbených stylů z kolekcí Classico a Flightdeck.

Pánské hodinky U-Boat Flightdeck Automatic nabízí dynamické zobrazení času v saténové high-tech keramice. Odvážné, nadrozměrné pouzdro ze skvěle vyrobeného bílého high-tech keramiky s hladkým kartáčovaným povrchem. Nápadný vykládaný černý aligátor a černý gumový pásek přispívají k odvážnému a inovativnímu designu.

Korunka směřující doleva z broušené nerezové oceli má ochranný kryt pro větší rozlišení. Nehybný bílý keramický rámeček obklopuje ciferník z uhlíkových vláken se třemi dílčími ciferníky, svítivými bílými ručičkami a arabskými číslicemi.

Mezi funkce patří automatický kalendář dat, malé sekundové, 30minutové a 12hodinové odpočítávací časovače. Výstavní kostra pouzdra umožňuje vidět složitý automatický pohyb uvnitř. Mezi další funkce patří safírové sklíčko odolné proti poškrábání nad číselníkem a vodotěsnost do 100 metrů nebo 330 stop. Pánské hodinky U-Boat Flightdeck Automatic mají průměr 50 mm a tloušťku 18 mm.

Pánské hodinky U-Boat Classico Automatic připomínají dynamiku originálního designu Italo Fontana s pouzdrem bohatě proporcionálních rozměrů z lesklé černé high-tech keramiky, prezentované na pružném černém koženém řemínku. Zadní část pouzdra s otevřeným srdcem poskytuje pohled na automatický pohyb uvnitř.

Výrazná korunka směřující doleva má ochranný kryt pro větší rozlišení a bezpečnost. Integrovaný pevný rámeček obklopuje krásný černý ciferník se zářivě šedými ručičkami replicas de relogios rolex, šedým obuškem a arabskými číslicemi. Okno ve 3 hodiny odhaluje automatický kalendář dat.

Mezi vlastnosti patří safír odolný proti poškrábání nad číselníkem a vodotěsnost do 100 metrů nebo 330 stop. Pánské hodinky U-Boat Classico Automatic mají průměr 48 mm a tloušťku 17 mm.

Přelomový ve stylu a duchu, U-Boat Flightdeck Chronograph nabízí výraznou směs černé iontové nerezové oceli, high-tech keramiky, uhlíkových vláken a kůže. Extrémně odvážné pouzdro z černé iontové nerezové oceli se saténově broušeným povrchem je prezentováno na krásném černém koženém řemínku s ozdobnými propichovanými detaily.

Lesklý černý keramický luneta obklopuje černý ciferník z uhlíkových vláken s malými sekundovými, 30minutovými a 12hodinovými dílčími ciferníky, svítícími bílými ručičkami meče a svítícími bílými arabskými číslicemi. Ochranný kryt na levé korunce dodává inovativní dobrý vzhled. U-Boat Flightdeck Chronograph má průměr 45 mm a tloušťku 18 mm.